سئو برای کسب‌ و کارها چه اهمیتی دارد؟

امروزه بیشتر از ۸۰٪ نیازهای مردم از طریق موتورهای جست‌وجو تامین می‌شود؛ به‌طوری که گاهی اوقات می‌گویند که اگر جست‌وجو وجود نداشت، هرگز وب اینقدر پیشرفت نمی‌کرد. اینجاست که اهمیت بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو (سئو) خودنمایی می‌کند. این که بتوانید در رتبه‌های بالای نتایج جست‌وجوی گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو حضور داشته باشید و رتبه خود را افزایش دهید، مستقیما می‌تواند باعث افزایش درآمد و افزایش فروش مجموعه شما شود.

 

mqwMUz3lro

 

 سئو، مهم‌ترین خدمت گروه وب مک می باشد: ما طی چندین سال فعالیتمان در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی وبسایت در مشهد با نام‌های دیگر و حال بانام گروه وب مک، می‌توانیم انتخاب مناسبی برای همکاری با شما باشیم. ما اهمیت سئو برای کسب‌ و کارها را می‌دانیم و سعی می‌کنیم بهترین خدمات را در این زمینه ارائه کنیم. خدماتی کاملا استاندارد، بر پایه قوانین و اصول و سودآور.

تیم ما از نیروهای متخصص تشکیل شده که می‌توانند به خوبی نیاز شما را درک کنند، استراتژی‌ای درخور وبسایت و برند شما تهیه کنند و با استمرار و انتخاب تکنیک‌های حرفه‌ای، باعث افزایش بازدید شما از موتورهای جست‌وجو و بهبود رتبه گوگل شما شوند.

 

چه کمکی از ما ساخته است؟

در یک پروژه سئو می‌بایست تمامی بخش‌های یک سایت چه از نظر فنی و چه از نظر محتوایی بررسی و ویرایش شوند. موتورهای جست‌وجو بیشتر از ۲۰۰ فاکتور مختلف را برای رتبه‌دهی به یک سایت  استفاده می‌کنند؛ پس اگر می‌خواهیم در این رقابت برنده شویم، باید بهتر از دیگر رقیبان عمل کنیم. برخی از خدماتی را که وب مک برای شما انجام می‌دهد در ادامه می‌بینید:

 

آنالیز از نظر سئو  آنالیز و بررسی دقیق وب‌سایت شما و رقیبان
بهینه سازی داخلی سایت  رفع ایرادات و مشکلات فنی سئو و کدنویسی 
بهبود سرعت سایت  بهبود و افزایش سرعت بارگذاری
  ایجاد بک‌لینک‌های طبیعی و معتبر
افزایش سئو با افزایش رتبه کلمات کلیدی  افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مهم افزایش بازدید هدفمند از موتورهای جست و جو  افزایش بازدید هدفمند از موتورهای جست و جو  

 

2pDAI7OHJj

 

روند شروع/اجرای خدمات سئو وب مک

 

پس از این که با وب مک تماس گرفتید و همکاران ما با شما جلسه تلفنی یا حضوری داشتند، وبسایت شما از جوانب مختلف بررسی می‌شود و برای شما پروپوزالی آماده می‌کنند که دقیق‌تر روند اجرای پروژه سئو و زمان‌بندی‌ها و هزینه‌ها را توضیح داده است. ممکن است این روند تا عقد قرارداد نیازمند چندین جلسه باشد تا بتوانیم به طرح مناسبی برای بهبود رتبه گوگل شما برسیم.

 

پس از عقد قرارداد و شروع، ما برنامه ۶ ماه یا یک سال آینده را مشخص می‌کنیم. در واقع با آماده‌سازی استراتژی، روند و تکنیک‌های اجرای پروژه شما را مشخص می‌کنیم. البته این استراتژی بارها و بارها در طی مدت همکاری دست‌خوش تغییرات خواهد شد.

 

یکی از مراحل مهم در پروسه بهینه سازی سایت، بهینه‌سازی کدها، سرعت و محتواهاست. ما این مرحله را در اسرع فرصت پس از عقد قرارداد آغاز می‌کنیم. در پایان این پروسه شما وبسایتی سریع‌تر، استانداردتر و محتوایی بهینه‌تر خواهید داشت.

 

پس از این که ساختاری بهینه و استاندارد برای وبسایت شما ایجاد کردیم، زمان ایجاد بک‌لینک‌های طبیعی و مفید فرا می‌رسد. ما در این مرحله در وبسایت‌های مختلف برای وبسایت شما لینک‌سازی می‌کنیم. ما برای مشتریان‌مان بک‌لینک نمی‌خریم چون می‌دانیم که چه تاثیر منفی‌ای در سئو می‌تواند داشته باشد؛ آنها را با ایجاد و استفاده از محتواها می‌سازیم. با دیگر سایت‌ها ارتباط برقرار می‌کنیم تا برای شما لینک‌هایی دریافت کنیم که در کنار بهبود رتبه گوگل شما، ریسکی وب‌سایت شما را تهدید نکند.

 

ما مداوما رتبه وبسایت شما را بررسی می‌کنیم و برای بهبود آن تلاش می‌کنیم. در مدت زمانی که با هم همکاری می‌کنیم، جلسات مختلفی را خواهیم داشت که در آن جلسات به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید کسب‌وکار آنلاین بهتری داشته باشید و بازدید‌های بیشتری را به مشتری تبدیل کنید. مانیتور مداوم به ما کمک می‌کند که جلوی مشکلات و افت رتبه شما را بگیریم و مطمئن شویم که رتبه‌های برتر از آن شماست.