مهمترین و اساسی ترین نکات در لینک سازی داخلی و انواع لینک سازی های داخلی
1396/09/18

به طور کلی 3 روش لینک سازی داخلی وجود دارد که هرکدام دارای نکات ریز و درشت بسیار زبادی می باشد 1- لینک سازی داخلی در منوی بالای سایت 2- لینک سازی داخلی در محتوا 3- لینک سازی داخلی در فوتر سایت در این مقاله نکات مهم را در نحوه ایجاد این نوع از لینک سازی داخلی شرح خواهیم داد.

12 نکته طلایی و بسیار مهم در سئو داخلی (On-page) که سئو کاران و طراحان سایت باید رعایت کنند.
1396/09/09

12 نکته طلایی مانند 1- انتخاب عنوان صفحه 2- توضیحات متا 3- هدینگ یا عنوان ها در صفحه 4- محتوای صفحه 5- تاثیر آدرس url بر سئوی داخلی و بیش از 10 نکته بسیار مهم و کاربردی دیگر باید در سئو داخلی رعایت شود.

بهترین روش های بررسی وضعیت سئو سایت رقبا
1396/09/02

یک از با اهمیت ترین فرآیند های سئوی هر وبسایتی بررسی و تحلیل سایت های رقیب می باشد

چگونه رتبه الکسا سایت خود را بهبود دهیم؟آموزش افزایش رتبه الکسا
1396/08/30

رتبه سایت در الکسا براساس میزان بازدید صفحات و تعداد بازدیدکنندگان در 3 ماه گذشته و براساس اطلاعات تولبار الکسای کاربران و منابع اطلاعاتی گوناگون تعیین می‌شود.

چرا باید در صفحه اول گوگل باشیم ؟چه فایده ای دارد اگر در صفحه اول باشیم؟
1396/08/29

آمارها نشان میدهد بیشتر از 90% کاربران فقط صفحه اول گوگل را مشاهده می کنند و هیچگاه به صفحات بعدی وارد نمی شود. عدم حضور در صفحه اول گوگل به معنای شکست سئوی سایت شما می باشد.

Css Image Sprites چیست؟ مهمترین نکات در استفاده بهینه و نحوه استفاده از آنچگونه است؟
1396/08/29

طراح قالب تمام تصاویری که جهت طراحی قالب گرافیکی سایت استقاده شده مانند آیکون ها و ... را توسط فتوشاپ در یک تصویر قرار میدهند و بعد توسط تکنیک css image spritesآنها را جداگانه در مکان خودش نمایش میدهد.

افزایش سرعت بارگذاری صفحات بوسیله ذخیره فایل‌ها بر روی مرورگر Browser Caching
1396/08/24

افزایش سرعت بارگذاری صفحات بوسیله ذخیره فایل‌های پر استفاده بر روی مرورگر کاربران را حافظه کش مرورگر Browser Caching می‌نامیم

4 نکته اساسی از نکات مهم در مورد کد نوفالو (no follow) ویژه سئوکاران
1396/08/24

کد نوفالو چیست ؟ در کجا و چگونه استفاده میشود ؟ آیا لینک های نوفالو می تواند در رنک وب سایت ما تاثیر داشته باشد؟اگر تاثیر ندارد چرا باید از این گونه لینک ها استفاده نماییم؟

نقشه سایت (sitemap)چیست؟آموزش ساخت و مهمترین نکات اساسی در تولید آن
1396/08/21

نقشه سایت (sitemap)که دارای فرمت xml (زبان نشانه گذاری قابل توسعه) می باشد در حقیقت چیزی جز یک فایل متنی نمی باشد که در آن آدرس تمام صفحات سایت قرار داده میشود. مهمترین کاربرد نقشه سایت کمک به ربات های گوگل جهت ایندکس صفحات می باشد.

نسبت متن و کد (Text to HTML) اهمیت سئو و نکات اساسی و مهم
1396/08/17

هر سایتی مقدار مشخصی کد نویسی در زیرساخت خود و مقدار مشخصی متن و محتویات در ظاهر داراست. نسبت متن به کد ( Text to HTML ) همان نسبت متن بکار رفته در یک صفحه به کد نوشته شده برای نمایش همان صفحه است.

SEM چیست؟ تفاوت آن با SEO در چیست؟
1396/08/10

مفهومی بسیار گسترده‌ای است. در واقع تمام فعالیت‌هایی که در راستای استفاده از تکنولوژی موتورهای جستجو جهت افزایش بازدید یک سایت، جذابیت و درآمد انجام می‌گیرد، بخشی از SEM هستند . بنابراین SEO نیز جزئی از SEM می باشد.

بررسی سئو (seo) رقبا ، دلیل وچرایی انجام این کار
1396/08/08

مهمترین گام ها و نکاتی که باید همواره در در بررسی سئو(seo) رقبا در نظر داشت و این که اصولا چرا ما باید رقبای خود را از نظر جایگاه انها در صفحات گوگل رصد نماییم.در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت.

5 مورد از اشتباهات رایج سئو(seo) وبمستران بسیار مهم و کاربردی
1396/07/29

اشتباهات رایج سئو(seo) معضل بسیار مهمی شده است که گاها مالکین وب سایت ها و وب مستران درگیر آن می شوند. در این مقاله به 5 اشتباه رایج از این اشتباهات اشاره خواهیم کرد.

11 نکته بسیار کاربردی با اهمیت و مهم در مورد عملگر site در موتورجستجوی گوگل
1396/07/23

در این مقاله سعی داریم 11 کاربرد بسیار اساسی و مهم را در مورد عملگر :site به تفضیل توضیح دهیم. سعی نموده ایم برای هرکدام یک مثال ارایه نماییم.

چگونه میتوان وضعیت بهینه سازی سایت را توسط ابزارهای رایگان بررسی نمود؟
1396/07/02

بهینه سازی سایت را میتوان توسط ابزارهای مختلف بررسی نمود و با توجه یه ایرادات گرفته شده و پیشنهادات ارائه شده اقدام به اصلاح آن نمود.

واژه نامه سئو, بیش از 50 واژه مهم سئو ویژه سئوکاران همراه نحوه کاربرد
1396/06/30

در این مقاله سعی داریم مهمترین واژگانی را که در بین سئوکاران , طراحان سایت و وب مستران رایج می باشد معرفی نماییم و همراه آن در صورت لزوم توضیحی مختصر همراه با نحوه استفاده , کاربرد و جایگاه آن ارائه نماییم.

آیا سئو و بهینه سازی یک وب سایت نیازمند تخصص می باشد؟
1396/06/28

اعتقاد ما بر این است که بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو که سئو نامیده می شود یک فرآیند تخصصی و طولانی مدت می باشد. حتی اگر مالک سایت تخصص لازم را نیز داشته باشد باز هم توصیه ما این است ...

آیا سئو و بهینه سازی وب سایت ضرورت دارد
1396/06/27

در اهمیت به کسب و کار اینترنتی اگر تنها به این جمله رئیس شرکت مایکروسافت و ثروتمندترین فرد جهان اکتفا کنیم متوجه اهمیت آن خواهیم شد.