آنان که پیروز میشوند ، همان کسانی هستند که از مشورت دوستان بهره می برند.      ویلیام شکسپیر

مشاوره 

در روزگاری به سر می بریم که رشد اقتصادی بزرگترین دغدغه تمام کشورها است و صاحبین کسب وکار درایران این موضوع را با شدت بیشتری حس میکنند تاجایی که هست و نیست و گذشته و آینده شان با نوسان شاخص های اقتصادی به مخاطره افتاده است. بی نظمی ها و فشارهای اقتصادی از یک طرف منجر به تعطیلی برخی از صنایع  و مشاغل ریشه دار و از سوی دیگر منجر به تحریک نمودن جوانان جویای کار به سمت راه اندازی کسب و کارهای نوپا شده است. چیزی که ماندگاری و استحکام یک کسب و کار را تضمین میکند ثبات حجم تولید نیست بلکه ثبات حجم فروش است. راه اندازی و حفظ یک کسب و کار دقیقا مشابه یک میدان جنگ نابرابر و مه گرفته و شیب دار است و متاسفانه شیب این میدان نبرد به نفع لشکردشمن ( رقبا – سازمان های دولتی – نوسانات خرد و کلان اقتصادی و سیاسی – کم تجربگی – زیاده خواهی و..) است. در این نبرد تلاش کنید تا با تصمیمات و اقدامات نادرست خود زمین گیر نشوید چراکه احتمالا رمقی برای جبران وجود نخواهد داشت. در حال حاضر راه حل های تجارت الکترونیک و ابزارهای فضای مجازی بر ابهامات و پیچیدگیهای این میدان نبرد افزوده است.

مفید یا مضر بودنش معلوم نیست !!

مفید خواهد بود ، اگر به آن نزدیک شوید و آنرا در جهت کاهش هزینه ها  – توسعه بازار  و  افزایش  و ثبات حجم فروش  به خدمت بگیرید  و    مضر خواهد بود  ، اگر از آن دور بمانید و رقبای بومی و غیر بومی شما آنرا به خدمت بگیرند.  یک مشاور تجارت الکترونیک خوب کسی است که علاوه بر تحصیلات آکادمی و تجربه عملیاتی فضای مجازی یک مشاور حرفه ای کسب و کار نیز باشد. صاحبین کسب و کار عموما از تجارت الکترونیک و فضای مجازی  انتظار بازاریابی و افزایش فروش دارند حال آنکه بازاریابی و فروش یک بخش از پازل پیچیده و سیال هر کسب و کاری است.برای اینکه احتمال موفق شدنتان افزایش یابد الزاما باید به دنبال مشاوری بگردید که با این فضا دست و پنجه نرم کرده و پیروز شده باشد. بدیهی است که این گونه مشاوران به راحتی در معرض دید و دسترس شما نخواهند بود. ولی اگر موفق شدید با یکی از این مشاوران قرار ملاقات هماهنگ کنید مطمئن باشید که این جلسه رایگان (ویا حتی ارزان) نخواهد بود !!  چرا ؟ 

خواهشمند است 48 ساعت قبل از جلسه مشاوره فرم سامانه تحلیلی وبمک را تکمیل نمایید تا اطلاعات اولیه کسب و کار شما به مشاوران ما منتقل شود و تحلیل صنعت و تحلیل کسب و کار شما در شروع جلسه آماده باشد.   

 www.webmac.ir/analytical_system

 

 " وبمک تعالی بخش برند شماست " 

R3buqUyatx