توسعه کسب و کارهای نوپا؛ اولویت جهرمی برای دولت دوازدهم

توسعه کسب و کارهای نوپا؛ اولویت جهرمی برای دولت دوازدهم

وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات، اولویت‌هایش برای دولت دوازدهم را توسعه کسب‌ و کارهای نوپای حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات اعلام کرد.

محمد جواد آذری جهرمی به‌عنوان جوان‌ترین گزینه پیشنهادی برای حضور در کابینه دولت دوازدهم، امروز از سوی رئیس جمهور به مجلس معرفی شد.

وی پس از معرفی از سوی رئیس جمهور برای حضور در کابینه دولت دوازدهم به‌عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهم‌ترین اولویت برنامه‌‌های خود را توسعه کسب‌ و کارهای نوپا در این بخش عنوان کرد.

 وی گفت: «لیست برنامه‌های مد نظر برای توسعه بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور را به رئیس جمهور ارائه کرده‌ام که اولویت مد نظر ما توسعه کسب‌ و کارهای نوپا است.»

به گفته‌ی جهرمی، موضوعات دیگری چون توسعه اینترنت و پهنای باند نیز در فهرست برنامه‌های وی وجود دارد.

وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات برای دولت دوازدهم، متولد سال ۱۳۶۰ در جهرم و فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق دانشگاه صنعت آب و برق است که از سال ۸۸ در وزارت ارتباطات، پست‌های مدیریتی داشته است.

آذری جهرمی ۶ سال سابقه مدیریت در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با سمت مدیرکل، ۲ سال سابقه عضویت در هیئت مدیره شرکت رایتل و همچنین بیش از ۲ سال سابقه عضویت در هیئت مدیره شرکت زیرساخت را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

وی که جوان‌ترین مدیر ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات محسوب می‌شود، از اردیبهشت‌ماه سال ۹۵ معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت شد.

نویسنده : وب مک
تاریخ : 1396/05/21
0.0
تعداد بازدید : 1638
تعداد کامنت : 0