آشنایی با کسب وکارهای موفق دنیای مجازی(پرشین ای)

شرکت طراحی سایت در مشهد/وب سایت پرشین ای یک پرتال خبری ، تفریحی ، آموزشی می باشد

 وب سایت پرشین ای یک پرتال خبری ، تفریحی ، آموزشی می باشد و تمام مطالب آن را کاربران سایت پرشین ای ارسال می کنند و از این طریق به درآمد قابل توجهی می رسند. جالب است که به محض ارسال مطلب پول آن در اکانت شما محاسبه می شود و همه چیز اتوماتیک می باشد و تمام کارها با گزارش و آمار دقیق در اختیار اعضا می باشد . عضویت در پرشین ای کاملا رایگان بوده و هیچ کارمزدی هم داخل پنل ندارد و همه چیز فراهم هست برای شروع یک کسب و کار جدید شما .

این وب سایت کاملا کاربرمحور بوده و درآمد مجموعه ی پرشین ای مثل تمام سایت های بزرگ دنیا از راه تبلیغات هدفمند می باشد و از همین سود آوری می تواند با سرمایه کافی برای مدیریت و پیشبرد مجموعه پرشین ای بکوشد .

سود حاصل از فعالیت در وب سایت Persiane به شکل زیر می باشد :

:: ارسال مطلب جدید 5200 ریال ( روزی 20 مطالب ارسال کنید ماهی 312 هزار تومان می شود )
:: جذب کاربر جدید 7200 ریال (روزی 20 نفر جذب کنید ماهی 432هزار تومان می شود)
:: سود بابت ارسال مطلب توسط زیرمجموعه شما 520 ریال ( 100 نفر زیرمجموعه داشته باشید و هرکدام روزی 3 مطلب ارسال کند 468هزار تومان می شود )
:: سود ورودی گوگل 25 الی 40 ریال ( چنانچه پس از عضویت و طی فعالیت خودتان 200 مطلب به Persiane ارسال کرده داشته  باشید و هر مطلب روزی تنها و تنها 25 بازدید کننده از طریق گوگل داشته باشد جمعا ورودی گوگل شما در هر 1 روز حدودا و تقریبا 5000 ورودی گوگل می شود و با توجه به نوع پلن شما سود ورودی گوگل محاسبه خواهد شد)

موضوعات فعالیت :

کاربران پس از عضویت براحتی می توانند در هرموضوعی که علاقمند باشند مطلب ارسال کنند ،موضوعاتی از قبیل دانلود آهنگ ، عکس ، آموزش برنامه نویسی ، آموزش آشپزی ، معرفی اماکن تاریخی ، سیاسی ، فناوری اطلاعات ، تکنولوژی ، اخبار حوادث ،معرفی یا دانلود سریال های ایرانی و خارجی ، زناشویی ، گوشی موبایل ، تبلت ، بیوگرافی بازیگران و فوتبالیست ها ، بیروگرافی باشگاه های ورزشی و خیلی موضوعات دیگر .

برداشت پول :

به دلیل ایرانی بودن مجموعه ی پرشین ای ، نگرانی از بابت پرداخت های بموقع کاملا بی مورد بوده و تمام تسویه حساب ها زیر 24 ساعت انجام می شود و مستقیما به کارت بانکی اعضا به شکل آنلاین پرداخت می شود .

یک مثال و توضیحات بیشتر در مورد درآمد از ارسال مطالب :
در پلن برنزی 25 ریال ، نقره ای 30 ریال ، طلایی 40 ریال از بابت هر 1 ورودی گوگل به اکانت شما اضافه می شود .

زمانی که شما کلا 12 مطلب ارسال کرده اید
اگر کلا 12 مطلب ارسال کنید و سپس فعالیت خودتان را قطع کنید ، مادام العمر هرچقدر از مطالب ارسالی شما بازدید انجام شود ( از طریق گوگل جستجو کنند و وارد مطلب شما بشوند ) برای شما درآمد محسوب خواهد شد و در حقیقت ممکن هست روزی 100 نفر از طریق گوگل وارد مطلب شما بشوند و یا 100000 نفر وارد شوند و سیستم به شکل اتوماتیک با هر ورودی گوگل ، یک مبلغ به اکانت شما اضافه می کند . ( به طور میانگین اگر 500نفر وارد شود پس از 1 سال شما دقیقا 4.624.900 ریال سود کرده اید )
12 مطلب ارسالی = 62400 ریال
500 ورودی گوگل روزانه = 182500 ورودی گوگل 1 سال = 182500 * 25 ریال = 4624900 ریال
 زمانی که شما کلا 500 مطلب ارسال کرده اید!
حساب کنید شما طی چند هفته یا ماه جمعا 500 مطلب ارسال کرده باشید و درآمد شما چقدر خواهد شد
درآمد خودِ وب سایت پرشین ای ، از کجا هست؟

در تمام مطالب ارسالی کادر های تبلیغاتی هست ، تبلیغات شرکت های بزرگ و کوچک قرار داده می شود و همچنین حالت هدفمند دارد و مثلا اگر کسی از طریق گوگل دنبال آهنگ باشد و وارد یک مطلب در مورد دانلود آهنگ محسن یگانه شده باشد ، برای آن مخاطب سایت یک آگهی مرتبط با موزیک (مثلا هندزفری) یا یک سایت یا شرکت دیگری تبلیغات می شود یا اینکه اگر مخاطب از مطالب پزشکی دیدن کند آگهی مشاوره روانپزشکی و یا مطلب دکتر و جراح تبلیغات می شود و بازدهی آن بالاتر از مبلغی هست که ما پرداخت می کنیم و در نتیجه قبل از اینکه شما سود کنید سیستم ما سودش را کرده است. همچنین این کار دائمی هست یعنی هرچقدر مطلب ارسال شده توسط شما بازدید کننده داشته باشد قطعا ما پولش را از تبلیغات دهنده (شرکتهای دیگر) میگیریم و باعث می شود سود 3 طرفه باشد و هم سیستم ما سود می کند هم شما به عنوان نویسنده سود می کنید و هم شرکتهایی که تبلیغاتشان را انجام می دهیم آنها نیز پولشان را دور نمی اندازند و از پتانسیل بالای سیستم ما بهره مند می شوند و به سود خوبی می رسند .

نحوه ی عضویت :

برای عضویت در سایت پرشین ای ، کافی هست پس از ورودی به www.Persiane.ir از منوی بالای سایت روی "عضویت" کلیک کنید و مشخصات و ایمیل وارد کنید


"وب مک، تعالی بخش برند شماست"

برچسب ها : طراحی سایت
نویسنده : مجید بابایی
تاریخ : 1396/08/24
4.5
تعداد بازدید : 4012
تعداد کامنت : 0