مهمترین نکات و دلایل اساسی استفاده از ویدیو بک گراند (Video Background) در طراحی سایت
1396/09/22

چرا از ویدیو بک گراند در طراحی سایت استفاده نماییم؟در چه سایت هایی خوب است استفاده شود و در چه سایت های بهتر است استفاده نشود؟حجم فایل چه قدر باشد؟ و دهها نکته اساسی و مهم که باید در استفاده از ویدیو بک گراند در نظر گرفته شود.

فضای خالی در طراحی سایت چیست؟ استفاده از فضای خالی در طراحی سایت مفید هست یا خیر
1396/09/21

استفاده از فضای خالی در طراحی سایت چه قدر مفید می باشد و اصلا فضای خالی چیست؟ و اینکه آیا با افزایش فضاهای خالی و به طبع افزایش ارتفاع صفحه بازخورد مخاطبان مثبت هست یا خیر را در این مقاله بررسی میکنیم

4اشتباه بسیار رایج از اشتباهات مهم در طراحی تجربه کاربری سایت(UX)
1396/09/13

تجربه کاربری یا همان (UX) در حقیقت هرگونه تعامل کاربر یا مشتری با شرکت , خدمات و محصولات می باشد. اگر چه مفهوم تجربه کاربری یا همان (UX) بسیار گسترده می باشد اما اکنون این مفهوم بیشتر به طور عمده در حوزه ی دیجیتال تعریف و به کار گرفته می شود.

طراحی سایت ساده و 5 نکته اساسی از نکات کاربردی و بسیار مهم در طراحی سایت
1396/09/09

بعد از طراحی و زیربار قرار گرفتن یک سایت , شاید تغییرات اساسی در آن امکان پذیر نباشد. رعایت نکاتی مانند قراردادن اطلاعات اساسی و مهم در بالای صفحه یا حذف موارد غیرضروری و رعایت قانون80-20 در طراحی میتواند بسیار مفید باشد.

7 نکته از مهمترین نکات اساسی در طراحی سایت که باید رعایت شود
1396/09/08

گاهی در طراحی سایت نکاتی وجود دارد که متاسفانه طراحان سایت یا آن را رعایت نمیکنند و یا به درستی جایگاه استفاده از آن را درک نمیکنند.مانند1- قراردادن جستجو در سایت 2-خوانا نبودن متن 3-...

روش غیر فعال و فعال کردن جاوا اسکریپت در مرورگر‌ ها
1396/08/25

از انجایی که در اکثر مرورگرها جاوا اسکریپ نصب شده برای بالابردن امنیت کامپیوتر خود ان را غیرفعال کنید

هاست(host) چیست؟مهمترین معیارها در انتخاب هاست خوب چیست؟
1396/08/17

هاست (host) چیست؟ و اینکه چه معیارهایی را در نظر داشته باشیم تا بتوانیم بهترین هاست را خریداری و انتخاب نماییم موضوع این مقاله می باشد.سعی داریم مهمترین معیارها و نکات کلیدی مهم در انتخاب هاست مناسب را با شما به اشتراک قرار دهیم.

سایت داینامیک (Dynamic) چیست مزایا و معایب سایت داینامیک
1396/08/15

وب سایت داینامیک (Dynamic) یعنی محتویات سایت براساس زمان ، کار و ... تغییر می کند. مثلا همه سایت هایی که دارای سیستم ثبت نام هستند. سایت هایی خبری ،سایت های آموزشی ،فروشگاه های اینترنتی و ... به صورت دینامیک ساخته می شوند.

مهمترین مزایا و معایب سایت های استاتیک - از سایت های استاتیک بیشتر بدانیم
1396/08/06

سایت استاتیک به سایتی گفته می شود که در طول عمر خود نیاز به تغییرات نداشته باشد و یا اینکه اگر نیاز داشت نهایت در سال یک بار و یا دوبار بیشتر نیازمند تغییرات نباشد. مزایا و معایب اینگونه سایت ها را در این مقاله توضیح خواهیم داد.

ای نماد چیست؟ مراحل دریافت نماد اعتماد الکترونیکی
1396/08/02

یکی از پارامتر های مهم برای جلب اعتماد مشتریان، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک در سایت می باشد

تاریخچه وب سایت و تفاوت سایت داینامیک و استاتیک
1396/07/30

در این مقاله قصد داریم تعریف علمی از وب سایت و اینکه وب سایت ها از چه زمانی بوجود آمدن توضیحات کامل ارایه نماییم