وب مک ، بزرگترین شرکت سئو و بهینه سازی وب سایت

زمینی را که در مثال طراحی سایت ذکر کردیم به یاد بیاورید . در انجا گفتیم برای رسیدن به رونق زمینی که همان کسب وکارمان است احتیاج به مواد و ملزوماتی داریم که این زمین را حاصل خیز کند. بعد از تهیه مواد اولیه که شامل طراحی یک وب سایت و تهیه دامنه بود به ارائه راهکارها یی می رسیم که این مواد اولیه را به ثمر بنشاند.  در دنیای پرازدحام وب سایتها ، مهمترین راهی که باعث شکوفایی مواد اولیه کاشته شده در زمین می باشد ، سئو است . سئو به مشابه نور خورشید است که اگر بتابد زمینمان بارور و اگر نتابد خشک می شود.  موتورهای جستجوگر مانند گوگل ، کار نورخورشید را انجام می دهد. سیستم‌ آن‌‌ها طوری طراحی شده که اطلاعات تمام صفحات وب را جمع‌آوری کرده تا در جستجوی کاربران ، نتایج دقیقتری را به آنها ، ارائه دهند.

حال شما که یک وب‌سایت دارید، نتایج جستجو در این موتورهای جستجو برایتان بسیار حائز اهمیت می باشد. وقتی‌که صفحات وب شما در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشد، کاربران بیشتری به وب‌سایت شما مراجعه خواهند کرد . در نتیجه لزوم بهینه سازی سایت و خدمات سئو را بهتر درک می کنید.

در ادامه با چند مورد ازمواردی که در سئو اهمیت دارد آشنا می شویم.

-انتخاب کلمات کلیدی درمتون صفحات وب سایتتان از اهمیت بسیار زیادی برخورداراست. به ازای هر کلمه که در موتورهای جستجوگر می زنیم، موتورهای جستجو نتایج را تنها به صفحاتی که درباره آن کلمات هستند محدود میکنند.

-هر صفحه وب باید یک عنوان داشته باشد. موتورهای جستجو توجه زیادی به‌عناوین صفحات دارند .

-لینک گذاری در صفحات دیگر سایتها که از اهمیت ویژه ای نزد گوگل برخوردار است و صفحه لینک گذاری شده را به عنوان صفحه با رتبه خوب معرفی می نماید. توجه داشته باشید که برای کارامدی هرچه بیشتر سئو سایتتان ، به روز رسانی مطالب و محتویات سایت باید در اولویت باشد. سئوی خوب به این معناست که وب‌سایت شما دارای محتوای خوب و بروز باشد و دستورالعمل‌های منتشرشده درزمینه سئو را رعایت کند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه و آشنایی با قیمت گذاری خدمات سئو با کارشناسان ما صحبت کنید.