اینترنت ، مهمترین ابزار پیشرفت همه جانبه یک سرزمین است.                                  حکیم ارد بزرگ

 

طراحی وبسایت 

بیست سال فعالیت در صنعت ICT  به ما نشان داده است که صاحبین کسب و کار با سه هدف وبسایت خود را برپا می نمایند :

گروه اول : هدفشان چیزی فراتر از داشتن یک کاتالوگ زیبای آنلاین نیست . این گروه حداکثر انتظارشان از فضای مجازی این است که آدرس وبسایت خود را در پایین کارت ویزیت خود قرار دهند و به مشتریان خود بگویند که : لطفا از آخرین خدمات و محصولات ما در وبسایت مان بازدید فرمایید.

گروه دوم : به دنبال این هستند که یک رد و نشانی از خود در فضای مجازی داشته باشند تا اگر مشتریان قدیمی شان در فضای مجازی به دنبال برند آنها گشتند به راحتی بتوانند آنها را پیدا نمایند . از دست ندادن مشتریان قدیمی مهمترین اولویت این گروه است.البته این گروه به اهداف گروه اول نیز دست پیدا خواهند نمود.

گروه سوم : این گروه پا را کمی فراتر از دو گروه قبل گذاشته و در فضای مجازی با هدف افزایش حجم فروش روزانه  به دنبال صید مشتریان بالقوه و یا حتی مشتریان سرگردان رقبای خود هستند . مبارزه بین گروه سوم از صاحبین وبسایت هاخیلی جدی و پر هزینه است البته جدی بودن و هزینه بر بودن این روش ریشه در نتیجه بخش بودن بازاریابی اینترنتی دارد.  احتمالا  درآمد حاصل از بازاریابی اینترنتی چندین برابر هزینه های مربوطه می باشد که این گروه از صاحبین مشاغل با صرف هزینه های فراوان تاکید  بر حفظ نتایج حاصله دارند.

البته متاسفانه یک گروه چهارمی هم وجود دارند که هیچ هدف مشخصی ندارند و معمولا عمر فعالیت وبسایت های این گروه از یک یا دو سال تجاوز نمیکند. به راستی شما از کدام گروه هستید !!

ما ازسال 2001 تا کنون ازجنبه تخصصی و فنی تکنولوژی های متعدد و متفاوتی را پشت سر گذاشته ایم و اینک با کوله باری از تجربه در حوزه تخصصی برنامه نویسی تحت وب در خدمت متقاضیان محترم هستیم.

 

" وبمک تعالی بخش برند شماست "    

wcGYg2WPNQ